DC Train Band – офіційний столичний триб`ют AC/DC. Жива музика, неповторний драйв від успішного українського гурту з досвідом гастрольної та корпоративної діяльності понад 4 роки. Хлопці завжди викладаються на повну.

- Познайомтеся ближче:

DC Train

DC Train – триб`ют-команда з міста Києва, створена професійними музикантами та шанувальниками AC/DC. Відправним пунктом у діяльності цього гурту є виступ у новорічну ніч 2012-2013.

Universal Music Group разом із неповторним оригінальним вокалістом австралійців Дейвом Евансом, підтвердили право гурту на публічне вконання пісень як AC/DC, так і самого Дейва Еванса.

Варто дізнатися про DC Train Band наступне:

✔ Переможці Всеукраїнського конкурсу триб`ютів за підсумками глядацького голосування;

Серед досягнень також

✔ Супровід легендарного Дейва Еванса (AC/DC) на фестивалях ФайнеМіcто 2015, СеверныеЗемли у якості хедлайнерів.;

✔ Спільний тур с Dave Evans у вересні 2015 року. Впродовж десяти діб відвідали сім міст, серед них Київ, Львів, Харків, Миколаїв, Дніпропетровськ, Черноморськ, Кировоград.

✔ Сумісні концерти разом з ТНМК, Табула Раса, Трубецкой, Олег Скрипка, Тартак, Скрябін тощо. Відкриття KievBeerFest2014; Концерти на поважних байкерських фестивалях від всесвітньовідомих клубів.

- Дізнайтеся більше:

Звезда Х-Фактора Вадим Разумный

Бувалі та завзяті. 

Стара закалка: більш як 30-ти літній досвід гри барабанщика Володимира Зеленянського, з них понад 10 років спільно з бас-гітаристом Владимиром Ледовським.

Молода гвардія: драматичний тенор зірки Х-Фактора Вадима Разумного, яскраві гитарні пасажі у виконанні Євгена Штакала, відбійний ритм від Артура Анопольського – саме таке поєднання виокремлює DC Train з-поміж інших.

Стиль виконання DC Train не передбачає лише сліпого мавпування, музиканти переживають пісні та додають власний досвід виконання.- Ми в інформаційному просторі:

Долучайтеся до спільноти D/C Train Band, слідкуйте за всіма подіями, відвідуйте наші концерти і заходи, аби хоч на декілька годин разом з Вами поринути у світ справжнього року, відчути дух свободи, що його сповідує великий австралійський гурт AC/DC.

Підписуйтеся на наші сторінки
у социальних мережах

> Facebook - https://www.facebook.com/dctrainband

> YouTube - https://www.youtube.com/user/ACDCMadTrain 

> Instagram - https://www.instagram.com/dctrainband

> VK - http://vk.com/dctrain

 

> Ваші питання, пропозиції тощо надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Видео

Вхід