AS/DS (alternating speed/direct speed) – змінна/постійна швидкість, це єдиний в Україні офіційний триб'ют гурт легенди рок-н-ролу AC/DC.

Ідея створення триб'юту AC/DC належить двом братам. Вокалісту Олександру (Johnson) Тетеріну і Роману (Young) Хмеленко. Слухати AC/DC Олександр почав з 14-ти років, у 20 він їде з друзями в Тушино на Monsters of Rock. Приїхавши додому, Саша «підсаджує» на AC/DC свого 10-річного брата Рому, але лише через 20 років після відвідин концерту AC/DC у Німеччині Олександр та Роман наважуються створити триб'ют (англ. Tribute, дослівно: данина, колективний дар) – музичний альбом, що повністю складається з кавер-версій. Зазвичай такий альбом є збірником творів одного автора, виконавця або музичної групи, записаних різними музикантами і, отже, присвячений цьому виконавцю. Він є знаком пошани і поваги.

Ідейним натхненником групи став Олександр Мозговий ака «Барон Оберхаузен» – відомий сподвижник байкерського і будь-якого іншого креативного руху в Запоріжжі, а також професійний ресторатор (http://hotrod.at.ua/), власник кафе «Оберхаузен». У Запоріжжі талановиті хлопці познайомилися з Бароном Оберхаузеном на о. Хортиця 1 квітня 2011 року (дата зарахування в групу AC/DC Брайана Джонсона), який і посприяв подальшому розвитку гурту. Завдяки йому 30 квітня того ж року на відкритті байк-сезону відбувся дебютний концерт у Замку Графа Попова, на якому хлопці викликали справжній фурор. Після цього брати вирішили створити справжній офіційний триб'ют і купити дозвіл на використання творів групи AC/DC у компанії Українська Музика/Universal.

Перший великий концерт AS/DS відбувся 28 жовтня 2011 року в Запоріжжі. Ця дата є офіційним днем народження гурту.

Тепер AS/DS грають вже для власних шанувальників, яких назбиралося тисячі. За плечима хлопців більше сотні концертів по всій Україні, Білорусі, Росії, офіційний дозвіл на використання творів групи AC/DC від компанії Українська Музика/Universal. Але найважливішим і визначальним був весняний період 2013 року. Хлопці стали на сьогодні єдиним триб'ютом, який за 39 днів відіграв 30 концертів по містах України, Білорусі та Росії, подолавши відстань від Києва до Знахідки і все це на честь 40-річчя з дня народження AC/DC! Тур "HIGHWAY TO HELL" Київ-Владивосток навесні 2013 рік це: 25000 кілометрів доріг, 29 міст, 633 пісні, більше 5000 глядачів. Можна сміливо сказати, ці хлопці, як ніхто інший, знають, що таке «дорога в пекло».

Серед здобутків: участь у безлічі великих рок-фестивалях і зльотах. Вони грали на одній сцені з такими гуртами як «Аліса», «Арія», «Чорна кава», «Бі-2», «Земляне», «Король і Шут», «Кукринікси» і багато інших.

Голос вокаліста, Олександра Тетеріна, завжди в надриві, адже виконувати безсмертні хіти AC/DC – це не лише задоволення для будь-якого музиканта, це як доторкнутися до легенди.

Дика енергія Ангуса Янга, безсумнівно, тече в жилах соло-гітариста AS/DS Романа Хмеленка, здатного передати всю повноту безперервного «струму» AC/DC.

Ритм гітара – Юрій Яремчук, бас – Сергій Сірий, і барабанщик – Семен Богун, знають свою справу. «У нас часто запитують: ви переграли AC/DC, що тут складного? По-перше, ми не «переграли», а виконали кавер (переграти AC/DC ще нікому не вдавалося). А по-друге, ми не прагнемо сліпо наслідувати своїх кумирів, ми вносимо частинку себе в цю музику. Адже вона народжена за тисячі кілометрів від України, а звучить так, начебто створена для нас з Вами. Це наша місія – дарувати радість і емоції. Ми граємо про життя як воно є, адже правдивість – це головне, що є в AC/DC».

Дві години безперервного року на шаленій швидкості від AS/DS. Стіни тремтять від напруження, а вдячних слухачів не злічити на пальцях. І все це дарує вам старий добрий Хард, помножений на шалену енергетику AS/DS і вмілі пальці музикантів.

- сайт http://asds.kiev.ua

- група ВК https://vk.com/as_ds

View the embedded image gallery online at:
http://acdc-ukraine.com.ua/ua/tribyuty/as-ds#sigFreeId4949fddc81

Відео

Вхід