Майк Фрейзер, який працює над зведенням звуку альбому Rock Or Bust, розповів NEWT сенсаційну новину про новий альбом AC/DC.

Сьогодні мені зателефонував Майк Фрейзер – механік та звукач нового альбому AC/DC – Rock or Bust, який вже є на iTunes і з'явиться на полицях музичних крамничок вже цього вівторка (2 грудня).

Це перше інтерв'ю, яке дав Фрейзер про довгоочікуваний альбом, єдиний за всю історію гурту, записаний без ритм-гітариста і засновника AC/DC Малкольма Янга.

Як повідомлялося раніше, Малкольм зараз під постійним наглядом в будинку престарілих, де лікується від деменціі. На місце ритм-гітариста в гурт взяли племінника – Стіві Янга.

Саме тому моє перше питання було: "Чи змінилося звучання після того, як Малкольм покинув гурт і з’явився Стіві?"

– Ох, було таке?

"Ні, не думаю", – сказав Фрейзер. "Безумовно, Малкольм незамінний, ця людина одна на мільйон. Але коли прийшов Стіві, я зрозумів, що він так само добре грає. Навіть дуже добре. Він – найкраща заміна Мелу, яка тільки може бути. Стів схожий на Мела навіть прийомами гри на гітарі. Тому ми просто продовжили старанно працювати, завжди пам'ятаючи про Мела ... Ось так і записували альбом зі Стіві".

Після прослуховування нового альбому Rock or Bust, я точно не зміг віднайти зміни звучання ритм-гітари без гри Мела. Чи змінилося звучання в цілому? Я вирішив запитати про це Фрейзера, який працював над такими альбомами AC/DC, як The Razor's Edge, Ballbreaker, Stiff Upper Lip, і дуже популярним альбомом 2008 року Black Ice.

"Нну і так, і ні. Коли ви робите запис, ви певним чином просуваєтесь вперед. Думаю, і Мел цього б хотів. Але ми вирішили трохи відкласти це, і тільки спробувати зробити подібне. Їх звук – це стиль Ангуса з одного боку, і певний стиль Мела з іншого. Стіві чудово справився з цим завданням, зберігши стиль гри Мела".

Переклад: Ксенія Сіра

Переклад на Українську: Віка Осіпова

Вхід