Ангус Янг зображує натхненний образ свого брата, який «пішов у відставку», але ще хворим продовжував грати з AC/DC до самого кінця.

«Він працював до кінця, працював скільки міг», – сказав Ангус на радіо The Pulse Of Radio. – «Я маю на увазі, що він продовжував працювати, незважаючи на поганий стан здоров'я. Ми сподівалися і знали, що йому буде краще, адже він отримував хорошу медичну допомогу. Фізично Малкольм був здоровий, але психічний стан погіршився». Він сам сказав: «Ви знаєте, я більше не можу цього робити».

Все почалося ще під час рекорд сесій Black Ice (2008). Вже тоді у Мала були провали в пам'яті, йому довелося переучувати речі, які ж він сам і написав".

Rock Or Bust – перший альбом, записаний без Малкольма. Але все-таки він присутній в альбомі, де все підписано авторством M. Young A. Young.
Наразі Мал знаходиться на лікуванні в Австралії.

Ситуація з Філом Раддом залишається напруженою. Все стане відомо після суду, який відбудеться 27 листопада. Ангус: "Філ дав собі волю. Він був не в найкращій формі, то він був, то його не було. Все ж він записав партії за 10 днів". Незважаючи на цей прокол, тур відбудеться. Ангус так коментує: "І якщо буде тур, то ударник повинен бути на місці. Він чудовий барабанщик".

 

Переклад: Ільяс Ханіев

Переклад на Українську: Віка Осіпова

Вхід