За два тижні до релізу Rock Or Bust (2 грудня) фанати AC/DC зможуть бути присутніми на попередньому показі їх першого альбому за шість років. Гурт представить нову платівку у великому Нью-Йоркському залі "Webster Hall" у вівторок (18 листопада) о 7:00 вечора.

"Приєднуйтесь до армії фанатів AC/DC, щоб провести незабутню ніч на прем'єрі нового альбому Rock Or Bust! Всі учасники отримають у подарунок пам'ятну футболку з логотипом AC/DC, що вийшли обмеженим тиражем, а також шанс виграти іншу продукцію з символікою гурту, включаючи гітару, підписану Ангусом Янгом!"

Вхід на захід вільний, за квитками, придбаними на Ticketweb. Поспішайте, кількість квитків обмежена! Зал "Webster Hall" вміщує всього 1500 чоловік! Нагадаю, що останній альбом AC/DC (Black Ice) був проданий в Америці тиражем – 2 млн. копій.

Rock Or Bust – це перший альбом групи, записаний без участі Малкольма Янга, що був відсутній через важку хворобу. Також нещодавно був заарештований барабанщик AC/DC – Філ Радд, за звинуваченням в організації подвійного вбивства і зберіганні наркотиків. Ангус Янг розповів про перебування Радда в гурті так: "Досить спірно. Але якщо ми вирушимо в тур, барабанщик повинен бути на місці. Все залежить від нього."

Пряме посилання на покупку квитків: http://www.ticketweb.com/snl/VenueListings.action?venueId=10015

Переклад: Андрій Іванов

Переклад на Українську: Віка Осіпова

 

Вхід